در این مقاله قصد داریم به معرفی 5 افزونه فوق العاده پاپ آپ وردپرس بپردازیم و بهترین را به شما معرفی کنید تا از آن استفاده کنید.

اگر قصد دارید بازدیدکنندگان سایت خود را به مشترکین ایمیلی سایت تبدیل کنید ایجاد یک پاپ آپ زیبا و روان بهترین راه برای انجام این کار است.

چرا شما به افزونه پاپ آپ وردپرس نیاز دارید ؟

به طور معمول، هر ابزار بازاریابی ایمیل به شما اجازه میدهد تا یک پنجره پاپ آپ ایجاد کنید.

مشکلی که در این پنجره ها وجود دارد آن است که اغلب توسط بازدیدکنندگان نادیده گرفته میشنوند و این موضوع 3 دلیل اصلی دارد:

1- حتما پیشنهاد عالی به کاربر خود ندادید و کاربر ترغیب به وارد کردن ایمیل نشده!

2- پنجره پاپ آپ شما به اندازه کافی زیبا و کاربر پسند نیست

3- در زمان نامناسبی پنجره برای کاربر باز شده است

مورد یک کاملا به خود شما بستگی دارد و باید روی آن کار کنید اما موارد 2 و 3 چطور ؟ در ادامه افزونه هایی که به شما معرفی میکنیم قابلیت مدیریت ساده ای برای این موارد دارند که کار شما را راحت و بازدهی را بالا میبرند

بیایید نگاهی به مزایا و معایب پلاگین های پلاگین های مختلف پاپ آپ وردپرس زیر کنیم.

1- افزونه OptinMonster

OptinMonster یک افزونه پیشگام در این عرصه هست، به کمک این افزونه قدرتمند میتوانید انواع پاپ آپ ها و فرم های درون آن را برای سایت های وردپرسی ایجاد کنید.

شما هر ویژگی ضروری و لازم برای رشد لیست ایمیل خود را درون آن پیدا خواهید کرد.

نکات مثبت:

 • سرعت: OptinMonster سرعت وب سایت شما را تحت تاثیر قرار نمی دهد. در حقیقت، منابع خود را در زیربنای سریع و قدرتمند آمازون (CDN) میزبانی می کند که به این علت از سرعت بالایی بهره میبرد.
 • هدف گیری پیشرفته: شما می توانید پنجره های باز شوند را برای بازدید کنندگان خود را بر اساس زمان خود در صفحه، تعاملات در سایت خود، منافع خاص، محل فیزیکی و … نمایش دهید.
 • قصد خروج: شما میتوانید برای بازدیدکنندگان خود هنگامی قصد خروج از سایت را دارند یک پاپ آپ نمایش دهید و آن ها را در لحظه آخر جذب کنید!
 • سهولت استفاده: OptinMonster همراه با یک سازنده کشیدن و رها کردن قدرتمند است. شما می توانید یک الگو ساخته شده را انتخاب کنید یا یک فرم را از ابتدا بسازید.
 • پشتیبانی از مشتری سریع و آگاه: پرسنل پشتیبانی OptinMonster همیشه با سرعت پاسخ سریع بالا و فراتر می روند.

نکات منفی:

 • رایگان نیست: OptinMonster یک راه حل سازنده فرم رایگان نیست. قیمت گذاری از 9 دلار در ماه شروع می شود. گفته می شود اگر شما در حال تکمیل رشد لیست ایمیل خود هستید، سرمایه گذاری در یک ابزار برتر مانند OptinMonster بهترین شرط بندی است!

 

صفحه افزونه

2- افزونه Bloom

Bloom پلاگین سازنده پاپ آپ وردپرس توسط الگانت تم است. بلوم به شما اجازه می دهد که فرم های ظاهر زیبا از داشبورد وردپرس خود ایجاد کنید. همچنین یک نسخه ی نمایشی افزونه زنده ارائه می دهد که می تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا شما نیاز به خرید آن دارید یا خیر.

نکات مثبت:

 • قالب های ساخته شده: بلوم به شما اجازه می دهد تا از 6 نوع مختلف نمایش صفحه انتخاب کنید. همچنین 115 نمونه از پیش ساخته شده برای انتخاب دارد، بنابراین شما نیازی به ساخت یک فرم از ابتدا ندارید
 • داشبورد Bloom: بلوم پنل سفارشی در داشبورد WordPress ارائه می دهد که به شما گزارش دقیق در مورد حساب Bloom، لیست ها، اپتیک، نرخ تبدیل و داده می دهد.
 • تست A / B: شما می توانید عملکرد فرم خود را با تست تقسیم بندی مقایسه کنید، که به شما کمک می کند تا دریابید کدام یک موثرتر است

نکات منفی:

 • عدم سفارشی سازی: شما باید بر روی دکمه پیش نمایش کلیک کنید تا تغییرات را که در فرم خود ایجاد می کنید مشاهده کنید.
 • سرعت: استفاده از پلاگن پاپ آپ وردپرس بلوم ممکن است سایت شما را کند کند.
 • گزینه های هدف ساده: هدف گیری کاربران و نمیاش پنجره های هدف دار درون بلوم به قدتمندی افزونه قبل که به آن اشاره شد نیست و گزینه های ساده تری دارد
صفحه افزونه

 

3- افزونه SumoMe

SumoMe بیش از یک پلاگین پاپ آپ وردپرس است.

به غیر از رشد لیست ایمیل شما، به شما کمک می کند تا اشتراک گذاری اجتماعی خود را افزایش دهید و ویژگی های تجزیه و تحلیل مانند نقشه های گرم و جعبه اسکرول را ارائه می دهد.

نکات مثبت:

رایگان: اگر شما به دنبال یک افزونه رایگان وردپرس با ویژگی های محدود هستید، SumoMe می تواند انتخاب خوبی باشد. گفتنی است که افزونه رایگان یک نوار منو آبی را در سایت شما ایجاد می کند که می تواند غیر حرفه ای باشد. اگر می خواهید آن را حذف کنید، باید نسخه پریمیوم را خریداری کنید.

قالب های پیش ساخته: در نسخه پریمیوم، شما می توانید از یک لیست از قالب های از پیش طراحی شده ای که برای رسیدن به اهداف شما طراحی شده اند را انتخاب کنید.

پاپ ها را براساس منبع ترافیکی ایجاد کنید: می توانید پنجره های سفارشی متناسب با منبع ترافیک بازدید کننده خود را نشان دهید. به عنوان مثال، اگر تعداد زیادی از ترافیک را از فیس بوک دریافت می کنید، می توانید پنجره های سفارشی را فقط برای آنها ایجاد کنید. این یک ویژگی برتر است.

نکات منفی:

محدودیت ترافیک: SumoMe بستگی به ترافیک سایت شما جذب می کند. اگر از پلاگین رایگان استفاده می کنید، اگر سایت شما تعداد زیادی ترافیک را جذب کند، همیشه پنجره ها ظاهر نمی شوند.

ویژگی های محدود: SumoMe یک محصول گسترده است که نه تنها بر رشد لیست ایمیل شما متمرکز است بلکه در مقایسه با سایر پلاگین های پاپ آپ، از ویژگی های ساختار لیست های زیادی برخوردار نیست و گزینه های زیادی را در اختیار ندارد.

گران است: اگر شما به دنبال یک پلاگین پنجره ساده هستید، SumoMe ممکن است مناسب شما نباشد. قیمت گذاری از 29 دلار در ماه آغاز می شود که در مقایسه با سایر پلاگین ها گران تر است.

صفحه افزونه

4- افزونه Thrive Leads

Thrive Leads یک افزونه افزوده شده توسط Thrive Themes است. Thrive Themes متخصص در ایجاد مبانی وردپرس و پلاگین ها است. به همین ترتیب، همانند افزونه بلوم که معرفی شد، Thrive leads نیز به شما امکان می دهد تا پنجره و فرم های زیبایی را در داشبورد وردپرس خود ایجاد کنید.

نکات مثبت:

یک بار پرداخت: شما قرارداد پرداخت تکراری را محدود نمی کنید، بنابراین برای اکثر ناشران ممکن است مقرون به صرفه باشد.

تجزیه و تحلیل پیشرفته: این تفصیلی دقیق را در مورد تلاش های لیست سازمانی و نرخ تبدیل انجام می دهد.

نکات منفی:

سرعت: یک پلاگین بسیار سنگین است، با توجه به این واقعیت، عملکرد و سرعت صفحه می تواند مسئله ای باشد مخصوصا اگر شما میزبان ارزان قیمت هستید.

قابلیت استفاده: شروع به کار با Thrive leads می تواند حتی برای کاربران وردپرس با تجربه هم دشوار باشد.

صفحه افزونه

5- افزونه Icegram

Icegram نسبتا یک راه حل جدید است که به شما کمک می کند تا پنجره های ایمیل و اپلیکیشن های ایمیل را ایجاد کنید تا فهرست ایمیل خود را گسترش دهید.

و همچنین بیشتر از یک سازنده پنجره باز است. علاوه بر ایجاد پنجره ها و شکل های زیبا، شما می توانید دکمه های قدرتمند CTA را برای ریدایرکت بازدیدکنندگان به هر صفحه ای که دوست دارید ایجاد کنید.

نکات مثبت:

محصول رایگان: اگر دنبال یک پلاگین رایگان هستید که به شما امکان می دهد فرم های مختلف و popup را به درستی در داشبورد وردپرس خود ایجاد کنید، Icegram ممکن است انتخاب مناسب باشد.

محدودیت ترافیک: بر خلاف SumoMe، محدودیت ترافیکی وجود ندارد، بنابراین شما می توانید فهرست ایمیل خود را صرف نظر از ترافیک سایت تولید کنید.

نکات منفی:

رابط کاربر: رابط کاربری مقوله بسیار مهمی است. این یک سازنده کشیدن و رها کردن (Drag and Drop) را ارائه نمی دهد، بنابراین ایجاد یک فرم ساده پنجره می تواند یک کار خسته کننده باشد.

الگوهای غیر جذاب ساخته شده: در مقایسه با سایر راه حل های حقوقی، قالب های ساخته شده در این نسخه جذاب نیستند. احتمالا این می تواند رشد لیست ایمیل شما را دچار مشکل کند.

گزینه های محدود هدف گیری: icegram گزینه های کم و البته محدودی برای هدف گیری دارد.

صفحه افزونه

کدام افزونه پاپ آپ وردپرس مناسب است؟

اگر شما به دنبال بهترین پلاگین وردپرس برای سایت خود هستید، OptinMonster بهترین انتخاب است. OptinMonster از نظر ویژگی های زیاد، عملکرد مناسب و یا سهولت استفاده، بی نظیر است.

از آنجا که لیست ایمیل های شما بزرگترین دارایی آنلاین شما است، صرف چند دلار در یک ابزار برتر مانند OptinMonster برای رشد لیست خود می تواند یک سرمایه گذاری عالی باشد.

با این حال، اگر شما بودجه کمی دارید، میتوانید گزینه های ارزان تر مانند Icegram یا SumoMe را انتخاب کنید.

امیدواریم که توانسته باشیم به شما کمک کنیم


5 افزونه برتر پاپ آپ وردپرس
به این مطلب امتیاز دهید