در این مطلب قصد داریم 10 افزونه برتر خبرنامه وردپرس را به شما معرفی کنیم. امروزه ایجاد آگاهی در مورد نام تجاری یا شرکت شما در بین مشتریان بالقوه برای رشد تجارت شما بسیار مهم است. ایجاد آگاهی در میان میلیون ها مشتری یک کار بسیار خسته کننده است. در حال حاضر در جهانی زندگی می کنیم که جلب توجه مشتریان و کاربران سخت تر از همیشه بوده است.

ایمیل یکی از قوی ترین اطلاعات تماس برای برقراری ارتباط با یک کاربر است. بنابراین، ساخت یک لیست ایمیل از همه کاربران مهم ترین چیزی است که می توانید برای رشد تجارت آنلاین خود انجام دهید. ارسال خبرنامه یک ابزار قدرتمند برای گرفتن تعداد زیادی از مشترکین از یک وب سایت است. پس همین الان یک پاپ آپ یا یک فرم داخل سایت خود بزارید و در ازای ارائه یک محصول رایگاه به کاربر سایتتان، آدرس ایمیل وی را دریافت کنید.

کاربرانی که ایمیل خود را در پاپ آپ شما وارد میکنند در واقع نشان داده اند که مشتاق دیدن سایر مطالب و محصولات شما هستند.

در زیر لیستی از 10 پلاگین برتر خبرنامه وردپرس را به شما معرفی میکنیم:

1- افزونه Tribulant

Tribulant یک پلاگین خبرنامه وردپرس است که به تمام ایمیل ها، مشترکین، بازاریابی و نیازمندی های مربوط به خبرنامه برای هر دو محیط شخصی و تجاری دسترسی پیدا می کند. این افزونه خبرنامه میتواند در همه سایت های وردپرسی فعال و به صورت دلخواه تنظیم شود و بهترین تجربه را برای مشترکان ایمیل شما در همان زمان ارائه دهد.

این پلاگین برای ایمیل مارکتینگ بسیار مناسب است و شما می توانید بر روی ایجاد خبرنامه تمرکز کنید و بازدید و فروش سایت خود را بالا ببرید.

ایجاد خبرنامه های زیبا

گنجایش حرفه ای، قابل تنظیم، قالب بندی از پیش ساخته شده، شما را قادر می سازد تا بدون اتلاف وقت، یک خبرنامه جذاب به مشترکین خود ارسال کنید.

پیگیری نتایج شما

کلیه اطلاعات مربوط به ایمیل های ارسال شده، رشد مشترکین، لغو اشتراک ها و پرش ها در قالب نمودار نمایش داده می شود.

بازخورد فردی به شما در مورد ایمیل خواندن / باز، لغو اعلان و پرشها ارسال می شود.

اطلاعات مربوط به کلیک روی پیوندهای موجود در خبرنامه نیز به شما ارسال می شود تا شما در مورد چیزی که برای شما کار می کند و آنچه که نیست، ایده ای داشته باشید.

صفحه افزونه

2- افزونه OptinMonster

OptinMonster یکی از محبوب ترین پلاگین های ارسال ایمیل انبوه میباشد. در حالی که نسخه قدیمی آن کیفیت چندانی نداشت اما در نسخه جدید ورق کاملا برگشته است.

در نسخه جدید OptinMonster ویژگی های جدید بسیاری اضافه شده است.

صفحه افزونه

3- افزونه Bloom

پلاگین خبرنامه وردپرس بلوم به زیبایی با بیش از 115 قالب طراحی شده است. شش نوع مختلف پاپ آپ برای آن وجود دارد: پاپ اپ ساده، لایت باکس، ابزارک، درون محتوا، زیر محتوا و قفل کردن محتوا

با Bloom، آمار دقیقی از رفتار کاربران و صفحات به شما میدهد، همچنین گزینه های طرح و راه اندازی وجود دارد که نمایش شکل انتخاب شما را کنترل می کند، علاوه بر این، یک ویژگی قدرتمند برای کنترل نمایش فرم انتخاب است.

صفحه افزونه

4- افزونه Newsletter

Newsletter یکی از بهترین پلاگین های خبرنامه وردپرس است که به شما کمک می کند تا شروع به جمع آوری ایمیل ها و در عوض رشد لیست پستی خود کنید.

با استفاده از این افزونه، می توانید ایمیل های بازدید کننده خود را به صورت محلی ذخیره کنید که می توانید آن را در صورت تمایل برای صادر کردن یا وارد کردن به یک سرویس ایمیل انتخاب کنید.

هر گاه یک کاربر ایمیل خود را وارد کنید، به طور خودکار به لیست شما اضافه میشود

همچنین یک ویژگی ردیابی ایمیل با آمار پیشرفته وجود دارد تا شما از اینکه چه کسانی ایمیل هایتان را باز میکنند آگاه شوید.

صفحه افزونه

5- افزونه ALO EasyMail Newsletter

ALO EasyMail به شما امکان می دهد ایمیل ها را جمع آوری کنید و همچنین ایمیل ها را به سادگی ارسال کنید.

این پلاگین دارای طیف گسترده ای از ویژگی های ارائه شده است که شامل آمار گزارش نرخ بازخورد خبرنامه، کلیک لینک و غیره همچنین با استفاده از این افزونه شما مجبور به پرداخت هزینه ماهانه نیستید و کاملا رایگان است

صفحه افزونه

6- افزونه WP Subscribe Pro

WP Subscribe Pro یک پلاگین خبرنامه عالی است که تمام ویژگیهای لازم را شامل می شود که عبارتند از انواع پاپ آپ های پیشرفته،پاپ آپ های درون صفحات فرود، تاخیر زمانی، هدف خروج و …

سفارشی سازی طراحی پاپ آپ ها در آن بسیار ساده است.

صفحه افزونه

7- افزونه MyMail

MyMail یکی از قدرتمندترین پلاگین های خبرنامه است و می تواند به شما کمک کند تا پول زیادی صرفه جویی کند، اگر به درستی استفاده شود.

این افزونه با سایر پلاگین هایی مانند form-builder یا pop-up مانند Ninja Forms کار می کند زیرا یک پلاگین پاپ آپ نیست.

MyMail یک پلاگین خبرنامه کاملا کاربردی است که امکانات بسیار زیادی دارد و دارای 6 نوع auor resend مختلف میباشد

صفحه افزونه

8- افزونه WordPress Popup plugin

WordPress Popup plugin توسط WPMU DEV توسعه یافته است. این پاپ اپ اکثر ویژگی های خوب مانند 8 انیمیشن ظاهری، 20+ رفتار شرطی، گزینه های مختلف نشانه گذاری و موارد دیگر را ارائه می دهد.

صفحه افزونه

9- افزونه SendPress

پلاگین NewsPress SendPress اگر شما به دنبال بازاریابی ایمیل هستید برای شما مناسب است. این پلاگین شامل برخی از ویژگی ها شامل گرفتن مشترکین نامحدود، ارسال تعداد نامحدود از خبرنامه ها که به طور کامل پاسخگو هستند، امکانات ردیابی، یک ویژگی از تک و دو گزینه ای وجود دارد.

همچنین میتوانید از سرویس جیمیل و وب هاست درون آن استفاده کنید

صفحه افزونه

10- افزونه MailChimp 

MailChimp یک پلاگین عالی است که به شما اجازه می دهد برخی از مشترکین خود را به لیست MailChimp خود با استفاده از برخی از روش ها اضافه کنید.

همچنین اجازه می دهد تا سایت خود را به میل چیمپ متصل کنید

برخی از ویژگی های افزونه MailChimp عبارتند از استفاده آسان از فرم های ثبت نام، زمینه های فرم ویرایش قابل ویرایش و ادغام صاف با دیگر پلاگین ها و غیره. برخی افزونه های افزودنی نیز در دسترس هستند.

صفحه افزونه
10 افزونه خبرنامه وردپرس
به این مطلب امتیاز دهید